Tvoríme komunikačné koncepty
založené na kreatívnom prístupe
k dátam, ktoré prinášajú
merateľné výsledky.

20 rokov skúseností, medzinárodné know-how a tím špecialistov na médiá, marketing a dáta. To sme my.

Rozhodnutia založené na dátach

Vďaka unikátnym analytickým nástrojom a prístupu sa naši klienti môžu v každej marketingovej otázke spoľahnúť na naše analýzy a ich kreatívnu interpretáciu.

Správne slová do správnych uší

Nepotrebujete všetkých, potrebujete tých správnych. Zanalyzujeme všetky potrebné vstupy, aby sme Vám navrhli optimálnu komunikáciu so zákazníkmi a zvýšili konverzie.

Mám záujem

Komunikačná stratégia, ktorá prináša výsledky

Pomáhame klientom víťaziť vo svete fragmentovaného obsahu. Spájame a optimalizujeme na najvodnejších
bodoch stretu spotrebiteľa so značkou.

Efektívne plánovanie a nákup médii

Patríme k najväčším mediálnym nákupným domom na Slovensku, vďaka čomu pre našich klientov dokážeme zabezpečiť unikátnu stratégiu a lepšie nákupné podmienky.

Mám záujem

Inovatívny prístup k budovaniu skúsenosti so značkou

Vlastné analytické nástroje na meranie a vyhodnotenie podujatí, spolupráce s influencermi či sledovanie sentimentu obsahu značky naprieč digitálnym svetom. Vďaka tomu všetkému vieme merať to, čo iní nie – zážitok.

Digitálny marketing
v digitálnej dobe

Komplexný servis pre kreatívne, inovatívne a technologicky vyspelé kampane v online, ktoré pomáhajú Vášmu podnikaniu rásť.

REFERENCIE

Povedali o nás

Tereza Vránková

Head of Marketing and PR Comm. Samsung Electronics CZ/SK

„“S agenturou Starmedia spolupracujeme již mnoho let. Rady získávané od našehu slovenského týmu vždy velmi dobře reflektují naše požadavky a pomáhají nám profilovat se nejen jako technologický lídr, ale i jako mediální inovátor. Mnoho získaných profesních ocenění je toho důkazem (napr. Flema). Spolupráce je vždy vysoce profesionálně a zároveň lidsky příjemná, na tým je spoleh. Takového obchodní partnerství si velice vážíme a doporučujeme.””

Spoločnosť

Soňa Horváthová

Brand Manager STOCK Slovakia

„So Starmediou máme dlhodobú spoluprácu, kde si vysoko ceníme profesionálny a flexibilný prístup, ako aj ochotu prinášať nové trendy a netradične riešenia našich kampaní.”

Spoločnosť

Martin Varga,
Michaela Berzediová

Generálny riaditeľ spol. Palma,
Senior brand and marketing manager spol. Palma

„... Dosiahnuté výsledky spoločne realizovaných kampaní boli vždy v súlade s očakávaniami, prípadne ich čísla dopadli ešte lepšie. Preto ak hľadáte profesionálnu mediálnu agentúru, ktorá je niekedy až „revolučná“, nebojí sa neustále inovovať, prinášať najnovšie technológie a nové možnosti pre vaše značky, profesionálne ale pritom ľudsky vám poradiť a nájsť pre vašu značku ten správny komunikačný smer, odporúčame využiť servis spoločnosť Starmedia.”

Spoločnosť

Ľubica Slabejová

Marketing manager OMV Slovensko

„...Výstupy, ktoré prichádzajú z agentúry, ako návrhy na komunikačnú podporu, využívajú okrem štandardných formátov, veľakrát inovatívne technologické prvky, vďaka čomu je naša komunikácia úspešná, s maximálnym využitím komunikačného potenciálu. Agentúra okrem efektívneho nákupu médií prichádza s kreatívnymi nápadmi na iné doplnkové aktivity, ktoré majú za následok výbornú celkovú rozpoznateľnosť marketingovej akcie. Spoluprácu s touto agentúrou môžem len odporučiť.”

Spoločnosť
ČLEN SKUPINY

Kreator Group

Pozrite si náš najnovší výber
zo Starmedia feedu